Jaunųjų sporto fotografų mokymai 2018

Fotografai - svarbūs kiekvieno sporto renginio dalyviai. Sporto fotografija - specifinė sritis, todėl nufotografuoti sportuojančius žmones, varžybų dalyvius, perteikti emocijas yra labai sudėtinga. 

Jaunųjų sporto fotografų mokymai sulaukė didelio susidomėjimo, todėl bus tęsiami ir 2018 metais LTeam olimpinio žiemos festivalio metu Jonavoje. Vasario 2 - 3 dienomis vyksiančių mokymų metu mokiniai įgis teorinių ir praktinių žinių bendraudami su sporto fotografu Vytautu Dranginiu. Praktiškai patirtį pritaikys su lektoriaus pagalba fotografuodami Lietuvos mokyklų žaidynių finalinį etapą ir LTeam olimpinį žiemos festivalį. 

Lektorius -Vytautas Dranginis

7 metus Vytautas dirba fotografu Lietuvoje ir užsienyje, yra vadovavęs foto studijai. Šiuo metu Vytautas daugiausiai fotografuoja sportą ir sporto renginius, bendradarbiauja su Lietuvos tautinio olimpiniu komitetu, buvo 2015 m. Baku vykusių Europos žaidynių fotografas, o 2016 m. įamžino mūsų sportininkų pasirodymą Rio de Žaneiro vasaros olimpinėse žaidynėse. Kaip sporto fotografas dalyvavo Dakaro lenktynėse Pietų Amerikoje 2017 ir 2018.

Data: 2018 m. vasario 2 - 3 d.d. 

Vieta: Jonavos kultūros centras, Žeimių g. 15, LT-55158 Jonava

Komanda: 1 - 2 mokiniai 

Amžius: 8 ir vyresnių klasių mokiniai

Trukmė: 2 d.

Maitinimas: nemokamas mokiniams ir juos atlydėjusiems mokytojams

SVARBU! Vasario 3 d. mokymų dalyviai bus kviečiami atlikti praktines užduotis LTeam olimpiniame žiemos festivalyje. Būtina turėti šiltą, žieminę aprangą.

Nakvyne, jei yra poreikis, dalyviai pasirūpina patys

Mokymai nemokami

 

Registracija iki 2018 m. sausio 27 d. 

Komentarai