Jaunųjų sporto renginių organizatorių mokymai 2018

Sporto renginiai - svarbi mokyklos bendruomenės dalis. Sugalvoti idėją, suplanuoti renginį ir jį įgyvendinti reikalingi įgūdžiai ir žinios. Mokiniams, norintiems susipažinti su sporto renginių organizavimo specifika, siekiantiems įgyvendinti savo idėją, ar norintiems pradėti organizuoti renginius ir daryti įtaką mokyklos ar bendruomenės gyvenimui, sporto organizatorių mokymai - puiki galimybė!

Dalyvaudami sporto organizatorių mokymuose mokiniai atstovauja savo mokyklas. Mokymuose dalyvauja mokyklos komanda, kurią sudaro 2 - 4 mokiniai. Mokymų metu yra aptariamos olimpinės temos, perteikiami pagrindiniai renginių organizavimo ir projektų vadybos principai, mokiniai sudaro gaires renginiui, kurį patys įgyvendins savo mokykloje, bendruomenėje, miestelyje ar mieste.

Po dienos mokymų, mokiniai, grįžę namo, patys suformuoja mažojo projekto koordinacinę grupę, pasiskirsto užduotinimis, sukuria renginio koncepciją, parašo planą ir užpildo renginio paraiškos formą, kurią atsiunčia Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui. Olimpinio švietimo direkcija, įvertinusi pareišką, nusprendžia, ar skirti dalinį finansavimą mokinių renginiui.

Gavę finansavimą, mokiniai patys privalo įgyvendinti renginį, yra atsakingi ne tik už organizacinę, bet ir finansinę dalį. Po renginio mokinių komanda, gavusi finansavimą, pateikia administracinę ir finansinę ataskaitą, paruošia straipsnį, atsiunčia nuotraukų ir video medžiagos.

SVARBU! Pildydami registracijos formą, Spec. reikalavimai skiltyje atsakykite į 5 klausimus:

  1. Projekto pavadinimas
  2. Ką norite įgyvendinti? Kodėl jums tai svarbu? Ką norite pasiekti?
  3. Kokia jūsų pagrindinė projekto veikla? Kokį renginį / veiksmą organizuosite?
  4. Kam yra skirtas renginys (kas bus pagrindiniai dalyviai – mokiniai, mokytojai, tėvai, visi kartu?)
  5. Trumpai aprašykite savo komandos sudėtį, kaip dalinsitės užduotimis, atsakomybėmis?

Lektorius - Nerijus Miginis

Nuo 2006 metų dirbantis mokymų vadovu Lietuvoje ir Europoje, temomis: darbas su jaunimu, atviras darbas su jaunimu, neformalusis ugdymas, individualus darbas su jaunimu, projektų vadyba. Darbo su jaunimu situacijos analizės Lietuvoje (2015) autorius. Vienas iš jaunimo darbuotojų sertifikavimo ir darbo su jaunimu akreditavimo metodikos rengėjų. Darbo grupių, užsiėmusių darbo su jaunimu legalizavimu Lietuvoje, narys. 

 

Data: 2018 m. vasario 2 d.

Vieta: Jonava

Komanda: 2 - 4 mokiniai 

Amžius: 8 ir vyresnių klasių mokiniai

Trukmė: 2 d.

SVARBU! Vasario 3 d. mokymų dalyviai bus kviečiami atlikti praktines užduotis LTeam olimpiniame žiemos festivalyje. Būtina turėti šiltą, žieminę aprangą.

Maitinimas: nemokamas mokiniams ir juos atlydėjusiems mokytojams

Nakvyne, jei yra poreikis, dalyviai pasirūpina patys

Mokymai nemokami

 

 

Komentarai