Apie mus
Naujienos
OK narių naujienos
Renginiai
Konkursai
OVUP
KFU

Kas gali tapti programos „Olimpinė karta“ nariu?

Programos "Olimpinės karta" nariais gali tapti bet kuri Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaiga ar bendrojo ugdymo mokykla.

Siekiant tapti Olimpinės kartos nariais ir papildyti olimpinių įstaigų tinklą Lietuvoje, reikia atlikti kelis nesudėtingus žingsius savo įstaigoje.

Suformuoti programą koordinuojančią grupę
Sudaryti 1 metų veiklos planą
Užpildyti paraiškos formą, prisegti reikalingus dokumentus
Olimpinio švietimo darbo grupės svarstymas, pasiūlymai, rekomendacijos
Artimiausio olimpinio renginio metu įstaiga bus priimta į projektą
 1. Sukurti programos koordinacinę grupę. Gavus įstaigos vadovybės sutikimą, pirmas žingsnis yra suburti programos koordinacinę grupę, kurią sudaro 3 – 5 pedagogai, administracijos atstovai, tėvai, mokiniai. 
  Pastaba: progimnazijose, vidurinėse mokyklose ir gimnazijose programos koordinacinėje grupėje nariais turi būti bent 40% mokinių.

  Sėkmingam dalyvavimui programoje, labai svarbus yra visos įstaigos bendruomenės įsitraukimas į programą.

  Programos „Olimpinė karta“ koordinacinė grupė yra atsakinga už metinio veiklos plano kūrimą ir įgyvendinimą. Koordinacinė grupė išrenka programos vadovą (pagrindinį kontaktinį asmenį).
 2. Paruošti metinį veiklos planą. Programa „Olimpinė karta“ – tai dalyvių ir organizatorių bendros pastangos skleisti olimpinius idealus ir naudoti sportą kaip ugdymo priemonę šiuolaikinėje švietimo sistemoje. Todėl programos nariai (kaip ir organizatoriai) įsipareigoja paruošti metinį veiklos planą.
 3. Užpildyti paraiškos formą. Paraiškos tapti programos nariu formą galite rasti čia. Užpildžius laukus paraiškos formoje bei pateikus informaciją apie koordinacinę grupę, įstaigą, tikslus, veiklos planą ir kitas svarbias detales, prašome elektroninio pašto adresu olimpinekarta@ltok.lt atsiųsti nuskanuotą įstaigos vadovo pasirašytą laisvos formos prašymą tapti projekto nariu.
 4. Gavusi užklausą, LTOK Olimpinio švietimo darbo grupė apsvarstys prašymą, pateiks pasiūlymus ir rekomendacijas (jeigu tokių bus).
 5. Išnagrinėjusi paraišką, Olimpinio švietimo darbo grupė informuos Jūsų įstaigą apie sprendimą. Artimiausio olimpinio švietimo renginio metu oficialiai priims įstaigą į Olimpinės kartos programą.