Apie mus
Naujienos
OK narių naujienos
Renginiai
Konkursai
OVUP

Naujienos

2020 kovo 31

Rekomendacijos. Aktyvūs žaidimai namuose

Nuotolinis mokymasis ir darbas iš namų šiuo metu yra iššūkis, todėl norint sumažinti stresą ir pailsėti, rekomenduojame žaisti linksmus ir aktyvius žaidimus. Šiame straipsnyje yra pateikiami žaidimai, kuriuos galėsite parsisiųsti ir atsispausdinti, rekomenduoti mokiniams, ugdytiniams ir jų tėvams.

Skaityti

2020 kovo 28

Nuotolinio mokymosi rekomendacijos

Nuotolinis ugdymas Lietuvoje prasideda nuo kovo 30 d. Sukūrėme rekomendacijų rinkinį pedagogams, tėvams ir mokiniams apie nuotolines fizinio ugdymo pamokas.

Skaityti

2020 kovo 23

Olimpinio projekto konkursas

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas kiekvienais metais pavasarį kviečia programos "Olimpinė karta" narius, ikimokyklinio ugdymo įstaigas ir bendrojo ugdymo mokyklas, teikti paraiškas olimpinio projekto konkursui. Konkursas skirtas programos nariams, kurie nori organizuoti veiklas ar renginius, išvykas ar projektus įstaigose ir bendradarbiaudami su partneriais.

Skaityti

2020 kovo 09

Programos "Olimpinė karta" apdovanojimai

Programoje "Olimpinė karta" dalyvaujančių įstaigų pedagogai, administracijos atstovai, mokiniai, ugdytiniai, tėvai ir kiti bendruomenės nariai savanoriškai vykdo veiklas, organizuoja renginius, išvykas, stovyklas, ieško naujų ir įdomių būdų, kaip skleisti Olimpines idėjas.

Skaityti