Apie mus
Naujienos
OK narių naujienos
Renginiai
Konkursai
OVUP

Rekomendacijos. Aktyvūs žaidimai namuose

Rekomendacijos. Aktyvūs žaidimai namuose

Nuotolinis mokymasis ir darbas iš namų šiuo metu yra iššūkis, todėl norint sumažinti stresą ir pailsėti, rekomenduojame žaisti linksmus ir aktyvius žaidimus. Šiame straipsnyje yra pateikiami žaidimai, kuriuos galėsite parsisiųsti ir atsispausdinti, rekomenduoti mokiniams, ugdytiniams ir jų tėvams.

Žaidimas Bingo. Smagus žaidimas, kuriame gali dalyvauti iki 5 žaidėjų. Taisyklės paprastos - surinkti penkias spalvas, atliekant užduotis ir sušukti Bingo! Amžius ir laikas neribojamas. Parsisiųskite, atsispausdinkite, persiųskite, pasidalinkite.

Žaidimą rasite čia:

Bingo

 

Žaidimas "Surink savo vardą ir pajudėk". Aktyvus žaidimas, kurį gali žaisti visų amžiaus grupių žaidėjai. Laikas ir trukmė yra neribojama. Ties kiekviena raide yra nurodytas judesys, kurį reikėtų atlikti prieš pasirenkant kitą vardo raidę. Galima rinktis ne tik vardą, bet ir kitus žodžius. Parsisiųskite, atsispausdinkite, persiųskite, pasidalinkite.

Žaidimą rasite čia:

Surink savo vardą ir pajudėk

 

Ąžuolo rekomendacijos. Ąžuolas net tik olimpinės komandos talismanas, bet ir aktyvus sportininkas. Šį kartą jis rekomenduoja jogą. Jogos pratimus gali atlikti visi, jie padeda nusiraminti ir atsipalaiduoti. Parsisiųskite, atsispausdinkite, persiųskite, pasidalinkite.

Ąžuolo jogą rasite čia:

Ąžuolo joga

 

Suraskite paslėptus olimpinių sporto šakų pavadinimus. Kokių sporto šakų pavadinimų reiktų ieškoti, žiūrėkite stulpelyje lentelės apačioje.

Užduotį rasite čia:

 
 
Žaidimas "Žirklės, popierius, šulinys"

Populiarus žaidimas „Žirklės, popierius, šulinys“ (vaski čy J), kurį žino kiekvienas. Šį kartą šį žaidimą pritaikykite sportuodami. Žaidėjų skaičius neribojamas, galima žaisti nuotoliniu būdu. Žaidimo taisykles sutaria patys žaidėjai. Patarimas! Laimėtojas pasirenka kurį pratimą atliks ir išrenka kitiems žaidimo dalyviams (jeigu laimi “žirklės“, atliekami „žirklių“ pratimai).

Žaidimą rasite čia:

Žirklės, popierius, šulinys

 Stalo žaidimas "Pajudėk". Pasirodo prie stalo galima ne tik sėdėti, bet ir užsiimti aktyvia veikla. Priemonių reikės nedaug, o žaidėjų vienu metu gali žaisti tiek kiek telpa prie stalo. Atsispausdinkite ir pirmyn!
 
 
 
 

Žaidimą rasite čia: 

Stalo žaidimas Pajudėk

 

Balanso iššūkis. Šio iššūkio tikslas - lavinti pusiausvyrą.

Iššūkį rasite čia:

Balanso iššūkis

 

Sąrašas bus nuolat pildomas

 

 

Artimiausi renginiai

Artimiausių renginių nėra

Visi renginiai