Konkursai
OVUP
KFU

Kalėdinis krepšinio šou 2015

2015 m. gruodžio 18 d. gimnazijoje vyko tradicinis „Kalėdinis krepšinio šou“. Krepšinio rungtynėse dalyvavo buvę gimnazijos mokiniai bei dabartiniai gimnazistai. Rungtynes laimėjo buvę gimnazistai.Krepšinio rungtynėse gimnazijos sporto salė nebuvo pustuštė ir rami, kaip būtų buvę įprastą penktadienį. Į salę suplūdo minia žmonių – kartą per metus įvykstančio „Kalėdinio krepšinio šou“ dalyvių ir žiūrovų. Tai renginys, sutelkiantis ne tik esamus gimnazijos mokinius, tačiau pritraukiantis ir dalį jau baigusių gimnazistų vardan vieno tikslo – šventinio krepšinio mačo. Renginys prasidėjo gimnazijos ARGO šokėjų grupės pasirodymu (merginos pasirodė ne kartą ir šokiu pagyvino pertraukėles tarp kėlinių). Po Kalėdų senelio ir gimnazijos direktoriaus Sauliaus Brasiūno sveikinimo žodžių buvo pristatyta netradicinė rungtynių sistema: I ir III-ąjį kėlinius prieš svečių komandą turėjo žaisti antrokai su trečiokais, o II bei IV kėlinius – pirmokų ir ketvirtokų pajėgos. Beje, aikštėje tuo pat metu turėjo būti nors viena mergina. Ir nors pirmieji taškai buvo pelnyti esamų gimnazistų, tačiau svečių žaidimas netruko įsibėgėti ir jie greit įgijo persvarą, kurios likusio žaidimo metu mokiniai nebesugebėjo panaikinti ir teko nusileisti alumnams rezultatu 68:93. Tačiau šou neapsiribojo vien tik maču! Vyko įvairūs konkursai, kuriuose žaidėjams (ir žiūrovams) teko paplušėti: metimas nuo centro, baudų metimų varžybos tarp merginų ir vaikinų, „Krokodilas“, dinamiškas žaidimas su kėdėmis (kai žaidėjai turi suspėti atsisėsti po įmetimo į krepšį, o kėdžių vis mažėja) bei daug žiūrovų dėmesio sulaukusios mokytojų varžytuvės. Mokytojams reikėjo mesti į krepšį 4 kamuolius – krepšinio, aerobikos, teniso ir stalo teniso. Kuo mažesnis kamuoliukas, tuo daugiau taškų galima gauti. Stipriausias šioje nelengvoje užduotyje pasirodė direktorius Saulius Brasiūnas. Po varžybų, apsidalinę šakočiais, žaidėjai pabaigė „Kalėdinį krepšinio šou“. Už šį smagų renginį labai norime padėkoti gimnazijos tėvų komitetui bei „Kuramai“, be kurių paramos šventė nebūtų įvykusi.