Apie mus
Naujienos
OK narių naujienos
Renginiai
Konkursai
OVUP
KFU

Olimpinės kartos veikla - Sveikas maistas - sveikas aš

Olimpinės kartos veikla - Sveikas maistas - sveikas aš

Mityba - vienas svarbiausių vaiko sveiko augimo ir vystymosi faktorių. Todėl balandžio mėnesį, įgyvendindami Olimpinės programos „Olimpinė karta“ veiklas, ypatingą dėmesį skyrėme svaikai mitybai.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė su „Kūlverstuko“ lopšelio-darželio vaikučiais aptarė sveikos mitybos principus ir produktus esančius maisto piramidėje, kas sveika valgyti ir kas ne. Ugdytiniai sužinojo apie daržovių ir vaisių svarbą ir naudą, atliko užduotis, kurių metu vaikai pasigamino vaisių ir daržovių vėrinukus. Prisidėti prie šios veiklos buvo pakviesti ir tėveliai: pasigaminti sveikauolišką maisto patiekalą kartu su savo vaikais.

Taip pat kalbėta ir apie vandens naudą bei kas nutinka mūsų organizmui jei negeriame tinkamo kiekio vandens. Atlikta vandens degustacija pagardinus jį apelsinu, laimu, citrina ar mėta. Vaikai gamino patys ir džiaugėsi, kad vanduo visgi gali pakeisti savo skonį ir būti toks gardus.

Tokios sveiko maisto propagavimo savaitės, padeda formuoti vaikų sveikos mitybos įgūdžius ugdant tinkamos mitybos principus.

Galerija