Konkursai
OVUP
KFU

Tolerancija tapusios varžybos

Jau tradicija tapo savo jėgas tinklinio sporto aikštelėje išbandyti mūsų gimnazijos tinklininkams ir Utenos apskrities Anykščių rajono policijos komisariato darbuotojams. Lapkričio 16 dieną, Tolerancijos dieną, Jono Biliūno gimnazijos sporto salėje įvyko merginų ir vaikinų komandų susitikimai. Gimnazijos merginos buvo gerai pasiruošusios ir šventė pergalę rezultatu 3:0. Vaikinų dvikova visuomet būna sunkesnė, kova apylygė. Pirmieji kėliniai parodė, jog ir šį kartą teks pasivaržyti, nes rezultatas buvo 1 : 1. Deja, trečiame ir ketvirtame kėlinukuose dominavo svečiai ir pergalę rezultatu 3 : 1 gimnazistai atidavė policijos vyrams. Tokie susitikimai skatina jaunimą sportuoti, moko kovingumo, pasiaukojimo, padeda pažinti policijos šiokiadienius, įsivertinti fizinį pasiruošimą. Policijos darbuotojai apdovanojo savo varžovus mandarinais ir šokoladais, o Anykščių rajono policijos komisariato darbuotojams buvo įteikta Jono Biliūno gimnazijos direktorės padėka už gražų ir iniciatyvų policijos darbuotojų bendradarbiavimą su jaunimu sporto aikštelėje. Tikimės ir ateityje gražių sportinių susitikimų, gal net bendrų treniruočių ar turnyrų.