Apie mus
Naujienos
OK narių naujienos
Renginiai
Konkursai
OVUP
KFU

AŠ OLIMPIETIS

AŠ OLIMPIETIS

Telšių lopšelyje - darželyje "Eglutė" fizinio aktyvumo veiklos - kasdienybė. Tad, džiaugiamės, kad kiekvienais metais rašomi projektai yra finansuojami, o organizuojamos veiklos suteikia vaikams tikro sportiško džiugesio. Visos fizinio aktyvumo veiklos praturtintos projekto metu įsigytomis specialiomis priemonėmis.

Šiais metais, buvo parašytas projektas "Aš turiu olimpinę svajonę". Projekto tikslas buvo per sportą ugdyti laimingus, sveikus ir aktyvius vaikus. Tad visos rengiamos veiklos buvo organizuojamos taip, kad vaikai ne tik pajustų sporto naudą, džiaugsmą, bet ir būtų suteikta elementarių olimpinių žinių, supažindinant juos su olimpinėmis vertybėmis. 

Birželio mėnesį vyko visos bendruomenės renginys "Aš Olimpietis". Buvo įtraukti visi ikimokyklinio - priešmokyklinio amžiaus vaikai į sportinę veiklą formuojant visapusišką asmenybę. Aktyvios veiklos gryname ore, buvo suskirstytos pagal amžiaus grupes. Fizinio aktyvumo grupės: ėjimas, balansavimas, kamuolio spyrimas-mėtymas-ridenimas, bėgimas, šuolis į aukštį - tolį. Džiugu, kad vaikai, prieš visas veiklas mokėsi taisyklingo kvėpavimo, kurie priminė ir anksčiau išmoktus juoko jogos elementus. 

Taip pat bėgome greitą olimpinę mylią kartu su vyresniojo amžiaus mažaisiais sportininkais. Visi bėgime dalyvavę sportininkai žino, kas yra lietuviška olimpinė mylia, ir kad draugystė sporte - tai olimpinio judėjimo širdis. 

Savaitės pabaigoje vyko ir kūrybinės - meninės veiklos piešiant olimpinį piešinį, įtraukiant įvairius šokio judesius. O kur dar smagi olimpinė burbulų diskoteka. 

Galerija