Apie mus
Naujienos
OK narių naujienos
Renginiai
Konkursai
OVUP
KFU

Mama, pažiūrėk, kaip aš moku...

Mama, pažiūrėk, kaip aš moku...

Vienas - surimtėjimas ir susikaupimas. Du - gilus įkvėpimas. Trys - šuolis. Kol drąsa dar neišgaravo.

   Baseino vanduo pakyla. Po akimirkos išnyra maži veideliai. Pasididžiavimo juose lyg įkopus į aukščiausią gyvenimo viršūnę. Taip Šilainių baseine surengtoje atviroje treniruotėje tėvams savo pasiekimus demonstravo "Karlsonų mažyliai". Nei maudymosi kepurės, nei nardymo akiniai nepridengė lyg vandens purslai besitaškančių džiaugsmo pliūpsnių. O džiaugtis buvo dėl ko ir besitreniruojantiems, ir stebintiems.  

   Vieni džiūgavo, kad įsikibus į kraštą ir teliuškuojant kojomis, viena ranka dar pavyksta pamojuoti mamai ar tėčiui.

   Kiti, net sulaikę kvėpavimą, bandė kuo greičiau įveikti atstumą plaukiant nugara. Grybšnis vienas, du , trys, ir vėl bėgte į eilę, pakeliui papozuojant sufokusuotoms tėvelių fotokameroms.

   Tretiems, gyvenimo įvykis - drąsa nušokant nuo baseino krašto. Dar kitiems - gebėjimas sulaikyti kvėpavimą panėrus. Įsivaizduojant kaip sunku, kai dar neiškyli į viršų, o širdis jau rėkte rėkia: "Mama, pažiūrėk kaip aš moku"

   Pažiūrėjom ir džiaugiamės, kad mūsų maži vaikai, jau tokie drąsūs vandenyje. Kad mokosi to, ko patiems, palenkus nugarą ežero pakrantėje, taip greitai išmokyti nepavyko.

Ačiū už galimybę mokytis plaukti, nardyti ir svarbiausia - jaustis saugiai vandenyje.

Po atviros pamokos Elzės mintys: "Ar matei kaip aš jau moku plaukti ir net nušoku, tai dabar jau tikrai vasarą galim važiuot ten, kur dideli baseinai ir čiuožyklos"

Nuotraukos ir informacija Elzės mamytės LRT žurnalistės Kristinos Karlonės.