Apie mus
Naujienos
OK narių naujienos
Renginiai
Konkursai
OVUP
KFU

"Palei Ventą su Juventa"

Šiaulių r. Kuršėnų lopšelyje-darželyje "Nykštukas" įgyvendintas finansinis projektas - sveikatinimo iniciatyva "Palei Ventą su Juventa". Projekto tikslas - didinti Kuršėnų lopšelio-darželio „Nykštukas“ bendruomenės fizinį aktyvumą, skatinti ekologišką, gamtą ir sveikatą tausojantį laisvalaikį.????????‍♂️????????
Nuo praėjusios savaitės darželio ugdytiniai bei visa "Nykštuko" bendruomenė po truputį ruošėsi pagrindiniam projekto tikslui - pėsčiųjų žygiui. Įstaigos darbuotojai ir vaikai kiekvieną dieną leidosi į trumpus žygius????‍♀️, kartu su visuomenės sveikatos specialiste mokėsi apie gamtoje tykančius pavojus????☀️ bei saugų elgesį prie vandens telkinių????.
Šiandien, birželio 22 dieną, visa "Nykštuko" bendruomenė leidosi į žygį "Palei Ventą su Juventa". Žygį pradėjome darželio kieme, iš kurio keliavome prie Kuršėnų sporto mokyklos. Ten susitikome su mažaisiais žygio dalyviais. Atlikę grupinę mankštą???? leidomės ieškoti mūsų mylimos upės Ventos????. Radom! O radę patraukėme į Kuršėnų miesto parką, kur laukė poilsis????‍???? ir užkandžiai????. Na, o pailsėjus ir pasišnekučiavus, grįžome atgal į savo grupes, kur laukė gardūs pietūs bei saldus pietų miegelis.
Labai džiaugiamės įgyvendintu projektu, o šiandieninis žygis suteikė daaaug teigiamų emocijų ir svarbiausia - pabuvome kartu!

Galerija